O SMEG

Popredný taliansky výrobca dizajnových, luxusných elektrospotrebičov s dlhoročnou tradíciou. Špičkové produkty dokonale spájajú dizajn, eleganciu, rafinovanosť a pozornosť venovanú detailom. V sortimente nájdete chladničky, práčky, sporáky, digestory, umývačky a mnoho ďalších produktov a doplnkov.

Na trhu elektrospotrebičov Smeg oslovuje svojich zákazníkov vďaka technológiám, ktorými sú produkty vybavené, ako aj dizajnom voľne stojacich a vstavaných spotrebičov. Smeg je leadrom v inováciách a vývoji technológií ako indukčné varné dosky a samočistiace rúry s funkciou pyrolýzy. Kompletný rad vstavaného bieleho tovaru ponúka širokú paletu produktov: vstavané rúry, sporáky, indukčné varné dosky, umývačky riadu, odsávače pár, chladničky, mrazničky a ďalšie.


SMEG ESTETICKÉ LÍNIE

Rôzne dizajnové línie pre Váš domov, interiér domu, moderné bývanie a individuálne požiadavky.

Rozsah sortimentu Smeg, perfektná kombinácia a koordinácia štýlu ponúkajú možnosť prispôsobiť si váš životný priestor.

Exkluzívne spotrebiče s výraznými estetickými detaily sú vytvárané vlastným dizajnovým štúdiom v spolupráci so svetovými architektmi a dizajnérmi ako je Guido Canali, Mario Bellini, štúdio Piano Design, Marc Newson a Giancarlo Candeago.

Autorizovaný servis domácich spotrebičov Smeg dovážaných na slovenský a český trh výhradným dovozcom značky Smeg- spoločnosťou Elettromec CZ s.r.o..

MIROSLAV KOTES
J. Kollára 890/16
901 01 Malacky

Mobil:
+421 918 390 803

IČO:
34 913 700

E-mail:
service@elettromec.cz

Úvod     |     O SMEG     |     Spotrebiče SMEG     |     Kontakt

Copyright © 2017 smeg-servis.sk. Všetky práva vyhradené.

Úvod     |     O SMEG     |     Spotrebiče SMEG     |     Kontakt

AUTORIZOVANÝ SERVIS TECHNIKY SMEG PRE ČESKÚ REPUBLIKU A SLOVENSKO